Instagram vládne svetu a nevyhýba sa ani slávnym osobnostiam, ktoré ho s obľubou využívajú na zviditeľňovanie svojej osoby, vďaka čomu ich môžu mať fanúšikovia neustále na dohľad. Skutočnými odborníčkami na sociálne siete sú však len niektoré, a tak na stupni víťazov nemôžu stáť všetky. TOTO sú najsledovanejšie svetové ženské celebrity, ktoré majú internetovú komunikáciu zmáknutú na jednotku a v počte sledovateľov sú jednoducho neprekonateľné!

 

Beyoncé – 3. miesto

36-ročná spevácka diva sa môže pochváliť úctyhodným tretím miestom, a to vďaka počtu 113 miliónov sledovateľov. Tí doslova žerú nielen každú jej novú pieseň či vystúpenie, ale aj fotografie, ktorých na jej instagramovom profile nájdeme nespočetné množstvo. Čokoládová kráska vie, že v dnešnej dobe iba silný hlas nestačí, a tak sa snaží svoju popularitu podporiť, ako sa len dá.

najsledovanejšie instagramové hviezdy Beyoncé

Ariana Grande – 2. miesto

Mladučká speváčka sa taktiež teší stále väčšiemu záujmu fanúšikov a ich počtom mierne preskočila aj svoju staršiu kolegyňu. 118 miliónov, to je číslo, ktoré 24-ročnej Ariane zabezpečilo druhé miesto a je veľký predpoklad, že obdivovateľov krásnej umelkyne bude len pribúdať.

Selena Gomez – 1. miesto

Len o rok staršia Selena vedie v rebríčku najsledovanejších celebritiek na populárnej sociálnej sieti, a to s pomerne bezpečným náskokom. 135 miliónov fanúšikov jej zabezpečilo jednoznačné víťazstvo, čím porazila aj svojho nemenej slávneho expriateľa Justina Biebera, ktorý však v počte instagramových sledovateľov neprekročil ešte ani 100 miliónovú hranicu.

Medzi ďalšie hviezdy, ktoré túto hranicu už pokorili, sa zaradili aj mená ako Kim Kardashian, Kylie Jenner či Taylor Swift. No na zlaté priečky to zatiaľ ešte nestačí, a tak najvyššie miesta zatiaľ patria trom slávnym speváčkam, ktoré sa svojho postavenia na Instagrame určite len tak ľahko nevzdajú.

Foto: Instagram