Pri pohľade na chlapa s malým dieťaťom v náručí zajasá nejedno ženské srdce, najmä ak je navyše dotyčný otecko poriadny fešák! Aj v našom domácom šoubiznisovom svete sa nájde zopár takýchto štramákov, ktorí v blízkosti svojich ratolestí, takpovediac, opeknievajú a stávajú sa tak pre nás, nežnejšie pohlavie, ešte príťažlivejšími!

 

Milan Ondrík

Krásnou ženou a detičkami sa pýši Milan Ondrík, jeden z najobsadzovanejších slovenských hercov vôbec, ktorý vždy túžil po veľkej rodine – s partnerkou Zuzkou vychováva tri deti, jedného syna a dve dcérky.

Najkrajší slávni oteckovia Milan Ondrík

Václav Noid Bárta

Známy český muzikant, ktorý sa do povedomia verejnosti dostal najmä vďaka krátkemu manželstvu so speváckou divou Luciou Bílou, sa momentálne teší z jedného potomka – dcérky Terezky. Kvôli komplikovanému vzťahu s matkou dieťaťa, modelkou Gabrielou Dvořákovou, však svoju ratolesť nevídava tak často, ako by si prial.

Slávni oteckovia Václav Noid Bárta so svojou dcérkou

Martin Šmahel

Ani vzťah niekdajšieho Muža roku Martina Šmahela a moderátorky Miriam Kalisovej dlho nevydržal, no vzišla z neho ich spoločná dcéra Mia, s ktorou sa známy otecko snaží tráviť čo najviac svojho času.

Martin Šmahel so svojou dcérkou Miou

Thomas Puskailer

Radostné chvíle momentálne prežíva bývalý superstárista Thomas Puskailer, ktorému manželka Abbie porodila ich prvé spoločné dieťa len v januári tohto roka. Na svojom Instagrame pravidelne zverejňuje fotografie svojej ratolesti, z ktorých vidieť, že čerstvý otecko si novú životnú rolu náramne užíva.

Thomas Puskailer dieťa

Jan Révai

Už dvoch synov porodila svojmu partnerovi, známemu českému hercovi, Slovenka Zuzana Šulajová, kvôli ktorej herec opustil svoju prvú manželku. Janovi Révaiovi, u nás známemu aj z porotcovania v tanečnej súťaži Let´s Dance či zo seriálu Ordinácia v ružovej záhrade, otcovstvo náramne svedčí, no kvôli častej pracovnej vyťaženosti ho musí krásna rodinka doma často oželieť – momentálne natáča dokument v Guatemale!

Jan Révai

Foto: Facebook, Instagram