Ooops! Vo svete šoubiznisu bude opäť poriadne horúco. Najnovšie sa do jednej z najväčších slovenských stálic pustila kontroverzná porotkyňa zo zábavného týždenného seriálu s názvom Tvoja tvár znie povedome. Toto nezostane bez povšimnutia!

Zdena Studenková (64) je jednou z najúspešnejších slovenských herečiek. Svojím sebavedomým vystupovaním si získala rešpekt nielen zo strany fanúšikov, ale aj jej menej skúsených kolegov. Práve preto väčšinu divákov zarazila nemiestna poznámka Zuzany Fialovej (44), ktorá si pred televíznymi kamerami nedala servítku pred ústa.

Po tom, čo sa na pódiu predstavil Miro Šmajda (29) v podaní Janis Joplin, sa Zuzana pustila do úprimného hodnotenia. Najskôr spevákov výkon vychválila do nebies a neskôr nasledovala poznámka do toho najcitlivejšieho miesta známej herečky – vek. „Jediný, kto si pamätá Woodstock, je Zdena Studenková a ja! A takto to tam bolo,“ zavtipkovala Fialová, čím hviezdu Národného divadla zrejme nepotešila.

Fialová nedávno neustriehla slová ani pri hodnotení Jasminy Alagič, keď ju počas hodnotenia poriadne zhodila. Túto situáciu si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, YouTube, Twitter