Svet pred viac ako dvomi rokmi úplne opantal film Zrodila sa hviezda, ktorého pôvodný názov je A star is Born. Zrejme ani sám režisér Bradley Cooper nečakal šialenstvo, aké touto snímkou spôsobil. Ktovie však, či by romantická dráma žala rovnaký úspech aj s inou hlavnou hrdinkou.

Mega úspešná snímka Zrodila sa hviezda nie je tak úplne z hlavy Bradleyho Coopera. Ide totiž o remake filmu z roku 1954, kde si hlavnú spevácku hviezdu zahrala Judy Garland. A ako už iste viete, jej pozíciu po novom zastala diva Lady Gaga.

Zrodila sa hviezda

Ally mal hrať najprv niekto iný

Vo filmovej novinke predviedla Gaga neuveriteľný herecký i spevácky výkon, vďaka čomu si všetkých ľudí obtočila okolo prsta tak ako nikdy. Rolu Ally však mala pôvodne stvárniť úplne iná speváčka. Filmová partnerka Bradleyho Coopera sa najprv spájala s rôznymi menami, ako Jennifer Lopez, Shakira, Demi Lovato, Selena Gomez, Kesha či Rihanna, až konečný verdikt nakoniec padol na Beyoncé.

Bez Gagy by to nebolo ono

V tom čase ale čokoládová speváčka otehotnela, a tak ponuku prijať nemohla. Producenti preto vsadili karty na kontroverznú Lady Gaga a dobre urobili. Napriek tomu, že išlo o speváčkinu prvú veľkú hereckú rolu, zhostila sa jej excelentne. Navyše sa podieľala i na tvorbe hudby a nových piesní. Pravdupovediac, viete si predstaviť, že by nádhernú baladu Shallow naspieval niekto iný ako autorka hitov Bad Romance, Poker Face či Just Dance?

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: csfd.cz | Foto: Instagram/ladygaga, beyonce, Twitter