Tehotná moderátorka Jasmina Alagič po boku rapera Patrika Vrbovského žiari šťastím. Dnes už niet žiadnych pochýb o tom, že dvojica v spoločnom náručí našla pravú lásku, pričom čoraz viac ľudí im krásnu budúcnosť úprimne praje. Ale bolo to tak vždy?

Bývalá hviezda šou Superstar prežívala začiatky vzťahu s Rytmusom s veľkými rozpakmi. Hoci podľa tvrdení obidvoch aktérov išlo už od prvej chvíle o hlboké city, verejnosť kedysi zastávala opačný názor. Jasmina sa tak v minulosti neraz ocitala pod paľbou kritiky od neprajníkov, ktorí ju mali len za zlatokopku túžiacu zdvihnúť si pri Patrikovi vlastnú slávu.

jasmina alagic

Alagič v rozhovore pre český portál idnes.cz prezradila, ako tieto ťažké chvíle v prvých mesiacoch vzťahu s populárnym hudobníkom prežívala. „Nechápala som, že ma ľudia začali obviňovať a ukazovať na mňa prstom,“ zverila sa budúca mamička. Vzápätí dodala, že je zvláštne, ak ľudia odsudzujú druhých za to, čo by malo byť tou najkrajšou vecou na svete.

„Keď sledujem profily iných, zaujímavejších a známejších ľudí, tak tam svojich partnerov majú častejšie ako my dvaja. Spočiatku mi to bolo ľúto. Hlavne preto, že som tomu nerozumela. Čo sa to stalo, že ťa ľudia začnú obviňovať a ukazovať na teba prstom za niečo, čo vlastne vôbec nie je zlé? Patrik mi povedal, že jedného dňa sa to otočí a tí ľudia pochopia, že medzi nami je naozaj čistá láska,“ odhalila známa tehuľka silné emócie, s ktorými v začiatkom vzťahu musela bojovať.

jasmina rytmus

V závere rozhovoru však sama dodáva, že jej snúbenec mal pravdu. V poslednej dobe totiž negatívne reakcie okolia utíchajú, pričom počet priaznivcov zamilovanej dvojice stále narastá. Rytmus a Jasmina dokonca plánujú svadbu, ktorá ich lásku už navždy spečatí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jasmina rytmus

Zdroj: idnes.cz | Foto: Instagram/Jasmina_alagic