Martin Jakubec teda rozhodne vie, ako šokovať! Nielenže si slovenský módny guru berie na paškál najznámejšie osobnosti nášho šoubiznisu, teraz dokonca prichádza so záhadným oznamom, týkajúcim sa údajnej pripravovanej relácie na Markíze. Možno by na tom nič také zvláštne nebolo, keby po jeho boku nestála naša najúspešnejšia moderátorka!

Minulý rok spevák na verejnosti rozvíril hladiny podivnou svadbou desaťročia s Božanou Verešovou, nad ktorou ešte dodnes visí množstvo otáznikov. Dvojica nedávno dokonca uverejnila fotku s malým chlapcom tvrdiac, že sa jedná o ich spoločného potomka.

Jakubec

Teraz však milovník šlágrov zalovil v úplne iných vodách a fanúšikom hlási famózny nástup na televízne obrazovky Markízy – Martin má spolupracovať na veľkolepej šou, a to rovno s majsterkou vo svojom fachu Adelou Vinczeovou!

,,Niečo príde? Šepká sa, že sa niečo pripravuje. Viete si predstaviť našu dvojicu v novej pripravovanej šou na Markíze? Viac prezradiť nemôžem, ale bude to megalomanské. Dvaja žraloci v slovenských vodách šoubiznisu urobia rozruch. Politici aj šoubiznis, nech teraz spozornie. Onedlho srdiečko Adelka a predátor Martin sú v akcii,“ Jakubec poriadne prekvapil divákov modro-žltej televízie, ktorí už určite horia nedočkavosťou, čo sa z týchto nečakaných plánov vykľuje.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

martin jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official