Ondřej Koptík (34) svojím vyčíňaním na sociálnej sieti zrejme zdvihol tlak nejednému človeku. Našiel sa dokonca jeden, ktorý je ochotný dať exmilencovi Gregorovej poriadnu príučku.

Koptík dal počas posledných týždňov Gregorovej poriadne pocítiť, že sa mu nepáčil neosobný spôsob, akým sa s ním herečka rozišla. Na sociálnej sieti zverejňoval všemožné intímnosti, za ktoré by mu Gregorová rozhodne nechcela poďakovať. Nedávno mu v médiách naložili samotní slovenskí herci, ktorí mu poslali tvrdý odkaz a už je tu ďalšia známa tvár, ktorá sa chystá aj na fyzický útok!

Na Koptíka si totiž robí zálusk samotný slávny exmanžel nebohej Ivety Bartošovej, Jozef Rychtář. Ten pre Expres prezradil svoje zámery: „Ten môže byť rád, že sa mi nedostane pod ruku. Keby som na neho narazil, rozhodne by neodišiel po svojich. Je to ľudské monštrum. Kvôli Koptíkovi by som šiel kľudne sedieť,“ šokuje výhražkami Rychtář. Zároveň dodal, že meno svojej mamy by mal hájiť predovšetkým jej syn Ondra. Keďže sa Bartošovej exmanžel už v minulosti neváhal viackrát pobiť, Koptík by sa mal mať na ulici poriadne na pozore.

Zdroj: expres.cz | Foto: Facebook, TV Markíza