Speváčka Dominika Mirgová je veľmi dobre známa najmä pre svoj neprehliadnuteľný prejav, pričom sa častokrát nebojí vytasiť všetky ženské zbrane. V poslednej dobe sa začala vo veľkom objavovať v piesňach od bývalého kolegu zo SuperStar Ján Bendiga. Ich spoločná novinka tak znovu všetkých uchvátila!

Len pred pár hodinami sa na sieti YouTube zjavila čerstvá hudobná pecka v podaní Dominiky Mirgovej a Jána Bendiga. O tom, že obaja sympatickí ex-superstaristi majú rozbehnutú skvelú kariéru, svedčia mnohé diela. Nedávno sa dvojica dokonca rozhodla vydať sa cestou spoločného točenia extra vášnivých videoklipov.

Mirgova Bendig

Na jeseň minulého roku tak Domča a Janko do éteru vypustili originálne dielko s názvom Tancuj. Klip bol plný vzrušujúcich scén, ktoré sa u ľudí stretli s rôznymi reakciami. Faktom ale zostáva, že mladá mamička si razí svoju vlastnú cestu a osobitý štýl, pričom točenie šťavnatých scén si naplno vychutnáva.

Dominika Mirgova

Dve populárne hviezdy slovenskej a českej hudobnej scény sa tentokrát spojili v songu Ty a Ja. Balada o komplikovanej láske a túžbe mladých zaľúbencov je doplnená horúcimi scénkami, piesni dodávajúcimi tú správnu energiu. Novinka od Mirgovej a Bendiga, ktorí celý klip naplnili nežnosťou i vášňou, sa na YouTube kanáli stretla s veľmi pozitívnymi ohlasmi. A ako sa páči vám? Dajte nám vedieť do komentov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Mirgova Bendig

Oficiálne video TY A JA

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial