Ojojoooj! Zuzana Fialová si opäť nedala servítku pred ústa. Známa slovenská herečka sa vďaka svojmu podrezanému jazýčku dostáva do poriadne vyhrotených situácií, ktoré sme mohli viacktár vidieť aj v zábavnej šou s názvom Tvoja tvár znie povedome.

Čo na srdci, to na jazyku. Aj to by sa dalo povedať o kontroverznej Zuzane, ktorá sa len nedávno dostala do konfliktu s kňazom Kuffom, moderátorkou Adelou Vinczeovou a svoje od nej utŕžila aj samotná Jasmina Alagič, Zdena Studenková či herec Andrej Bičan. Kto prišiel na odstrel tentokrát?

Viac múch jednou ranou

Počas tréningu v rámci televízneho projektu Tvoja tvár znie povedome si Zuzka opäť neustriehla slová. V momente, keď pripravovala hudobníka Mira Šmajdu, totiž povedala zrejme viac, než tušila. „Pozri sa, akože si v šoubiznise, akože to je cesta hanby,“ utrúsila na adresu všetkých známych slovenských tvárí.

Podobným spôsobom si do našich celebrít „rýpla“ v minulosti aj kráľovná Instagramu Zuzana „Strausz“ Plačková, podľa ktorej slovenský šoubiznis jednoducho neexistuje. Tieto slová však pobúrili predovšetkým speváčku Daru Rolins, a tak svoje emócie neudržala na uzde.

Mňa sa to dotklo, lebo ja som.. nechcem povedať, že stará škola, ale ja som klasik a ja som pyšná, že ja som slovenský šoubiznis,“ zneli Darine slová na margo zosmiešňovania oblasti, v ktorej trávi celý svoj život, „Mne vadí, keď ho niekto takto berie..“ Je teda otázne, či môžeme čakať reakciu aj na Fialovej „podpych“ alebo sa s podobnými názormi už úspešná blondínka dávno vyrovnala.

Foto: Facebook, Instagram l Video: YouTube