Anita Soul sa po dlhšej odmlke pripomína vo veľkom štýle novinkou Where Ya At, z ktorej vám spadne sánka. Pri počúvaní tejto skladby by vám totiž nikdy nenapadlo, že patrí speváčke pochádzajúcej zo Slovenska. Zahraničný šmrc jej okrem iného dodáva aj raper Guillotine Mack pochádzajúci z Manchestra.

Jennifer Lopez? Nicole Scherzinger? Alebo nejaká vychádzajúca americká hviezdička? Podobné myšlienky nám preleteli hlavou, keď sme započuli singel Where Ya At. Po zhliadnutí videoklipu sme však zistili, že tento medzinárodný sound má korene na Slovensku!

Anita Soul

Hudobná novinka patrí 33-ročnej kráske Anite Soul, ktorá tvrdí, že ide o generačnú výpoveď. „Máme okolo seba veľa ľudí, ktorí nie sú so sebou spokojní, a práve takíto ľudia paradoxne chcú, aby ste aj vy boli nespokojní. Hovoria vám, čo robíte zle, ako to máte spraviť a výsledkom je, že sa začnete nad tým zamýšľať, až to prejde z úvahy do depky. O tom je táto skladba Where Ya At. Obklopujte sa ľuďmi, ktorí vás nesúdia zo svojho pohľadu, ale vás podporujú a posúvajú, aby ste sa spoľahli sami na seba a vedeli ustáť akékoľvek negatívne vibrácie,“ speváčka prezradila motív textu.

Anita Soul

Rovnako ako zvuk sa vám určite bude páčiť aj videoklip z produkcie režiséra Adriana Kutného v spolupráci s Ruka Hore, ktorý taktiež vyzerá ako z americkej MTV. Veríme, že sa s týmto kúskom Anite podarí zaujať i za hranicami Slovenska. Where Ya At na to potenciál rozhodne má!

Zdroj: Hudba.sk | Foto: Instagram