Celebritní manželia sú hrdými rodičmi 1,5-ročnej Belly, ktorej už čoskoro pribudne súrodenec. Gáboríkovci sa na príchod ďalšieho bábätka veľmi tešia a určite sa už nevedia dočkať, kedy sa ich rodina rozrastie o ďalšieho člena. 

Keďže sa Marián Gáborík dlhé roky venoval hokeju a pôsobil v NHL, Amerika sa pre neho a Ivanu stala druhým domovom. Po tom, ako sa športovec vzdal svojej kariéry, sa dvojica presťahovala do Trenčína, kde sa aktuálne pripravuje na druhý prírastok.

ivana gaborik

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Avšak, zdá sa, že Spojené štáty americké manželom skutočne učarovali. Veľmi radi by sa tam totiž vrátili aj napriek tomu, že Marián už profesionálne hokej nehráva a v krajine za Atlantickým oceánom pôsobiť nemusí.

,,My by sme tam chceli žiť nejaké 3 – 4 mesiace v roku. Uvidíme, aké to bude teraz s dvomi detičkami, takže to necháme otvorené, ale obaja by sme tam boli radi,“ prezradila tanečníčka pre jojkársky magazín Topstar. Vyzerá to tak, že zamilované hrdličky budú mať už čoskoro dva domovy a so svojimi ratolesťami si užijú Slovensko, ale aj slnečné pláže.

Zdroj/Foto: Topstar,Instagram/iversanns