Pôvabná blondínka si založila instagramový účet kvôli tomu, aby prezentovala vlastnú reláciu Trochu inak s Adelou. Avšak občas charizmatická moderátorka pridá na svoj profil okrem pracovných informácií aj zábery zo súkromia, z čoho sú fanúšikovia nadšení. 

Hoci si sympatická Bratislavčanka súkromie stráži, v médiách sa často prepierala kvôli svojim partnerom. Po skončení prvej série Slovensko hľadá SuperStar sa Adela Vinczeová dala dokopy so spevákom Tomášom Bezdedom. Ich vzťah však stroskotal a od roku 2009 začala tvoriť pár s tanečníkom Petrom Modrovským. Bohužiaľ, aj ich spoločná cesta skončila a obľúbená Slovenka fungovala dlhší čas bez partnera.

adela vinczeova

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Srdce známej moderátorky si napokon získal markizácky spravodajca Viktor Vincze, za ktorého sa Adel v roku 2017 vydala a dodnes s ním prežíva šťastné chvíle.

Málokto by zrejme čakal, že obľúbená blondínka bude mať so svojimi bývalými frajermi kamarátsky vzťah a dokonca sa spolu aj s jej manželom odfotia na žúre po finále Let’s Dance. ,,Moje lásky. Občas si s Viktorom spievame v aute pesničky od Tomáša Bezdedu. Dlhodobo Vikiho trápi, že s ním nikdy nedám takú dvíhačku z Hriešneho tanca, ako som dala aj včera na párty s Peťom Modrovským. Ale podstatné je, že aj vďaka vzťahom s nimi som tá, ktorá sa zapáčila môjmu manželovi. Takže – ďakujem páni za všetko a vždy vám budeme s Vikim držať palce,“ zdôverila sa 41-ročná kráska, ktorá týmto činom isto viacerých sledovateľov poriadne šokovala.

adela vinczeova

Zdroj/Foto: Instagram/trochu_inak_s_adelou