Tomu sa povie úspech! Andrea Atyafiová je dôkazom, že vypadnutie zo šou The Voice Československo nemusí vôbec nič znamenať. Súťaž sa totiž ešte ani neskončila a krásna Košičanka sa už môže pochváliť novým singlom, ku ktorému natočila aj videoklip.

Andrea si do prvého kola The Voice Československo, kedy k nej ešte všetci štyria kouči sedeli chrbtom, vybrala ťažkú skladbu Roar od Katy Perry. Avšak zvládla ju ľavou zadnou a skvelým výkonom otočila kreslá rapera Kaliho a speváka Pepu Vojtka, pričom si za mentora vybrala svojho rodáka.

Vo vyraďovacom kole K.O. už ale 20-ročná hviezdička rovnaké šťastie nemala a, bohužiaľ, ju postretla zrejme nočná mora všetkých spevákov – vypadol jej text. Následne tak súťaž opustila.

Andrejka však na hudbu nezanevrela a rozhodla sa svoju rozbiehajúcu sa kariéru roztočiť ešte viac. „Súťaž  The Voice Česko Slovensko som brala ako možnosť zviditeľnenia sa. Bola som neskutočné šťastná, keď sa v prvom kole otočili kouči, ale hlavne KALI, ktorého tvorbu zbožňujem. Vďaka šou som mohla spoznať KALIHO osobne, čo považujem za najväčšie víťazstvo v tejto súťaži,“ vyjadrila sa speváčka, dnes už vystupujúca pod umeleckým menom TYA.

Kali

Sympatická brunetka v týchto dňoch v spolupráci s Paul Project predstavuje výborný singel Iný plán, ktorý poukazuje na partnerský trojuholník. „Občas sa v živote stane, že aj na prvý pohľad fungujúce vzťahy majú v sebe trhliny. Je už potom na každom z nás, či ich chceme a vieme spojiť alebo nie,“ svoju novinku objasňuje TYA, ktorá tak zrejme predbehla doposiaľ všetkých účinkujúcich aktuálne prebiehajúcej šou The Voice Československo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: AIR PRODUCTION PLUS | Foto: AIR PRODUCTION PLUS, YouTube