Petru Vajdovú (33) stíhal v uplynulom období jeden škandál za druhým. Talentovaná herečka sa síce stiahla do ústrania, no problémy sa jej rozhodne nevyhýbajú. Neuveríte, kde skončila!

Kariéra Petry Vajdovej sa sľubne rozbiehala a okrem účinkovania v divadle sa jej núkali i skvelé seriálové postavy. Navyše dostala jedinečnú možnosť účinkovať v tanečnej šou Let’s Dance, ktorú s radosťou prijala. To však ešte zrejme netušila, že čoskoro sa jej život obráti naruby. Počas minulého augusta ju totiž zastavili za volantom s poriadnou dávkou alkoholu v krvi a tým sa odštartovala séria problémov.

Herečka si počas skúšky v tanečnej súťaži nepekne zranila nohu, následne zrušila predstavenie v divadle a krátko na to sa postavila pred kamery na nedeľnú šou. To vyvolalo nevôľu divákov, fanúšikov, ale aj vedenia SND. Petra sa pod tlakom rozhodla odstúpiť zo súťaže, dať si pauzu v hraní a stiahla sa do úzadia. No zatiaľ čo si mnohí mysleli, že herečka len naberá novú energiu, pravda bola niekde úplne inde. Podľa zdroja portálu Fakt24 sa má Petra momentálne nachádzať na protialkoholickom liečení: „Je v nemocnici Philippa Pinela v Pezinku. Išla tam dobrovoľne, aby sa zbavila problémov, ktoré jej narobil alkohol v poslednom období,“ uvádza zdroj a dodáva, že o Petrinom pobyte veľa ľudí netuší, keďže na seba nechce pútať pozornosť. Divadlo sa zatiaľ k celej veci nevyjadrilo a Petrin telefón je nedostupný.

Zdroj: fakt24.sk | Foto: Facebook, YouTube