Patrik „Rytmus“ Vrbovský (42) sa už úpenlivo pripravuje na úlohu otca. Najúspešnejší slovenský raper si tak splnil sen po boku Jasminy Alagič (29), ktorá aktuálne nosí pod srdcom jeho prvého syna. Najnovšie sa rozhodol otvorene prehovoriť o tom, ako vníma túto novú životnú fázu.

Nie je žiadnym tajomstvom, že si Rytmus svoje súkromie spojené s očakávaným synom a tehotnou snúbenicou tvrdo stráži. Zrejme práve preto nikto nečakal to, že na rovinu prehovorí o tých najintímnejších momentoch, aké so sebou prináša práve očakávanie spoločného bábätka.

Jasmina Alagic

Chcem mať rodinu, kde je otec, mama, dieťa, kde pôjdem vzorom, kde ju budem podporovať a takto to chcem,“ Vrbovský opísal svoje predstavy o budúcnosti v luxusnom dome pri Bratislave, ktorý len pred pár mesiacmi zaobstaral pre neho a Jasminu.

Následne v rozhovore pre Refresher prezradil aj to, či sa už pustil do kupovania potrebných vecí pre novorodeniatko, ako sú prebaľovací pult či odsávačky. „Ne, ne, ne (smiech). Ale myslím si, že to zvládnem. Však, kokos, to zvládli všetci,“ uviedol s humorom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Vrbovský ale nakoniec odhodil „tvrdú chlapskú masku“ a pred kamerami úprimne povedal to, čo cíti, keď má po svojom boku tehotnú Jasminu. „Som strašne šťastný, že som s frajerkou, s ňou zaspávam a jej hladkám bruško a že tam je proste malý život,“ opísal radostné chvíľky z ich hlbokého súkromia.

Keď vidíš proste sono, jak mu bije srdce…, keď si vychillovaný človek, ktorý snil o tom, že nájde ženu svojho života, s ktorou bude mať dieťa a zrazu to tam bije, to srdce, tak je to silný pocit,“ dodal na záver, pričom si celý rozhovor môžete pozrieť na videu nižšie!

Zdroj/Video: YouTube | Foto: Instagram/Jasmina Alagič, Patrik Vrbovský