Mediálny boom okolo nového vzťahu Rytmusa neutícha a raper mu pomaly prichádza na chuť. Dôkazom toho je záplava príspevkov na Instagrame, ktoré adresuje všetkým „hejterom“ a novinárom. Naozaj mu je ale mediálna pozornosť nepríjemná?

Párik na záujme žurnalistov poriadne profituje – najväčší zisk má z toho Patrikova nová láska, ktorá bola ešte pred rokom neznámou. Ani moderovanie speváckej šou Superstar by ju nevynieslo na taký piedestál ako jej nový úlovok. Tváre Rytmusa a Jasminy sa každodenne zobrazujú na titulkách slovenských médií, čím sa ich mená stávajú väčšími. Málokto si už dnes klikne na raperov profil s tým, že hľadá novinky ohľadom jeho tvorby – Rytmus svoju dlhoročnú hudobnú kariéru zatienil románikom s mladšou kráskou.

Jeho bývalý vzťah so speváčkou Darou Rolins mu na obľúbenosti len pridáva a raper to dobre vie. Provokácia „internetovej vojny“, v ktorej ako agresor znevážil roky s blondínkou, bol skvelý ťah k získaniu ešte väčšej popularity. Rytmus zo seba robí kontroverznú postavičku, ktorá z každej situácie vykorčuľuje ako víťaz. “Som strašne rád, že je tu veľa ľudí, ktorí pochopili, že život žiť podľa seba a nie podľa okolia, je najviac. Že si nenecháme kecať, čo máme cítiť, jak to máme robiť, koho máme ľúbiť… Ďakujem veľmi pekne… A nezabúdajme na to, budem to hovoriť veľmi rád, pretože na tom stojí môj život, že krásnu realitu si vytvárame sami a nikto iný… a keď s tým má niekto problém, tak to je jeho problém… A ešte jedna veľmi dôležitá vec, aby som nezabudol, keď je láska čistá a úprimná, tak tá sa nedá nijako zabiť, nijako prekaziť ani zahubiť. Pretože láska je najviac,” oháňa sa veľkou osvetou, v ktorej sa dáva za príklad.

Ak by raperovi mediálny humbuk naozaj vadil, kontroloval by snáď dennú tlač a vyjadroval sa k nej? „Počul som, že v Čechách a na Slovensku vybuchujú denno-denne novinárske redakcie kvôli tomu, že som zamilovaný HAHHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHQHHQHAHQHHHAHAHHAHA. Keď si predstavím, že nejakí zúfalci žijú mojím Instagramom a idú ráno do roboty, aby napísali o tom, jak som zamilovaný, a majú kvôli tomu porady, tak chytám záchvaty smiechu,“ znie popis k jednému z jeho príspevkov. Rytmus sa však z nečakanej pozornosti novinárov v skutočnosti teší a hodlá z nej vyťažiť maximum. Hovorí o tom aj jeho najnovší príspevok na spomínanej sociálnej sieti.

rytmus....

„Čoskoro špeciálna edícia “ZamilovanyRytmus” na @rukahore ???
PS: Čoskoro nový singel “Priskoro ťa milujem” v špeciálnej píšťalkovej verzii ❤,“ znie raperov štipľavý popis, za ktorý ho fanúšikovia tak obdivujú. Patrik chce touto paródiou na seba samého ukázať, ako má názory, ktoré nekorešpondujú s tým jeho, na háku a že z každého „hejtera“ hovorí len čistá závisť. Pravda je ale taká, že jeho láska k Jasmine nie je to, čo ľudí irituje – sú to jeho adolescentné reči, ktoré isto nie sú predmetom závisti. Možno by láska chutila ešte lepšie, ak by nebola používaná len ako zbraň na vyvyšovanie. Nie sme si isté, či príspevkom skutočne zosmiešnil neprajníkov alebo len seba samého.

Rytmus si žije šťastný život, minimálne o tom každý deň informuje, a ak si praje, aby o jeho šťastí vedel naozaj celý svet, tak sú všetky jeho kroky na sociálnych sieťach zdôvodniteľné. Že má to najväčšie šťastie, už ale fanúšikom dokázal, potrebuje to snáď dokazovať ešte sebe?

Zdroj|Foto: Instagram