Zdá sa, že po dramatickom rozchode s Patrikom Vrbovským (41) nemá o mužskú pozornosť žiadnu núdzu. Dara Rolins (45) sa len nedávno ocitla v objatí mladého fešáka, ktorého najnovšie vystriedal slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní. Nejedna žena by blonďavej speváčke takúto spoločnosť závidela, Dara sa však v danom momente necítila zrejme najlepšie.

Určite to poznáte aj vy. Svadobné trapasy bývajú najobľúbenejšími historkami navždy zapísanými do rodinnej kroniky. Málokomu sa však stane, že sa o to najväčšie faux pas večera postará práve najznámejšia speváčka Dara Rolins.

Dara bola pozvaná na luxusnú svadbu do zámockého hotela Galicia Nueva, kde šťastie novomanželov oslávila po boku športovca Adama Žampu (28). Malo to však jeden háčik- keďže speváčka nevedela, kam jej kroky smerujú, nahodila na seba teplákové nohavice, obyčajné tričko a šľapky. Šok nastal vo chvíli, keď sa objavila na jednom z najelegantnejších miest Slovenska, odkiaľ sú, mimochodom, aj zábery nevesty Barbory Rakovskej (32). Pozrieť si ich môžete >>>TU<<<.

Najlepšia svadobná partnerka,“ poznamenal Adam, pričom Dare poslal virtuálny bozk. „Nabudúce mi ale musíš povedať, že ideme na svadbu a nie na hríby,“ s vtipom reagovala Rolins, pričom vyzdvihla svoj módny trapas. To však športovca neodradilo a blonďavej ikone zložil ďalší kompliment: „Ty vyzeráš vo všetkom super.

Dara Rolins prišla na svadbu v tomto outfite

 

Foto: Instagram l Video: Streamable.com/Instagram