V šoubiznise to smrdí dosť nepekným škandálom! Khloé Kardashian (33) je najmladšia z troch obľúbených sestier, pričom práve v tejto chvíli možno privádza na svet svoju dlho očakávanú dcérku. A ako sa zdá, budúci otecko Tristan Thompson (27) si zatiaľ kráti dlhú chvíľu v náručí neznámej brunetky! 

Dvojica sa dala dokopy v roku 2016. Celej udalosti predchádzala dráma, kde hlavnú úlohu zohral basketbalista Tristan, jeho vtedajšia tehotná priateľka Jordan Craig a v úlohe milenky svetoznáma Kardashianka. Športovec svoju gravidnú polovičku opustil pre bohatú hviezdičku reality show a len o pár mesiacov na to už zamilovaný párik oznamoval radostnú novinu o spoločnom potomkovi. Nič nenasvedčovalo tomu, že by vzťah neklapal, no ako sa zdá, história sa opakuje…

khloe kardashian nevera partnera

Budúca mamička čaká na zázračnú chvíľu v Clevelandskej nemocnici, zatiaľ čo túlavé topánky jej milého viedli do istého baru v New Yorku. Ani kapucňa na hlave mu nepomohla zostať inkognito a neverník bol odhalený v tej najnevhodnejšej chvíli. Kým na niektorých fotkách sa ešte dá polemizovať o tom, že ide iba o nevinnú konverzáciu so záhadnou brunetkou, na iných len slepý nevidí bozk či romantické nežnosti medzi basketbalistom a jeho milenkou. Nuž, matka jeho budúcej dcéry si zaslúži väčší rešpekt!

tristan thompson khloe kardashian tehotenstvo

khloe a tristan nevera

Zábery Tristana s inou ženou:

tristan thompson nevera
tristan thompson nevera khloe kardashian
tristan thompson nevera khloe kardashian

Zdroj: hollywoodunlocked.com, usmagazine.com | Foto Instagram | Video: Instagram, streamable.com