O tom, že sympatická Adela Vinczeová patrí medzi najlepšie slovenské zabávačky, niet pochýb. Neuveriteľný dôvtip, inteligenciu i prirodzený prejav by populárnej moderátorke mnohé známe osobnosti mohli závidieť. Najnovší Adelin počin sa ale s veľmi pozitívnymi ohlasmi nestretol.

Hviezda hudobnej relácie Chart show sa prednedávnom stala súčasťou humornej snímky natočenej vychýrených komikom vystupujúcim pod prezývkou Fero Joke. Hoci majú videá nadaného mladíka, stvárňujúceho dotieravú upratovačku Maju z Markízy, väčšinou veľký úspech, divoká telenovela s Adelou Vinczeovou publikum nepotešila.

adela vinczeova

Slávna markizácka moderátorka si zahrala hlavnú hrdinku v novom dieli Feriho humorných nahrávok – pointou celého príbehu sa stala Adelina hádka s upratovačkou Majou kvôli láske milovaného manžela Viktora.

Na záver búrlivých scénok tak lietali i facky, z čoho mala plavovláska vyjsť ako jasný víťaz. Zrejme však ani samotná Adela netušila, akých reakcií na svoju osobu sa po tomto videu dočká.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

vinczeova fero joke Niektorí ľudia sa totiž domnievajú, že Vinczeová je príliš inteligentná osoba na to, aby sa potrebovala takto zhadzovať. „Na to, že sú obaja inteligentní ľudia, tak nechápem tento humor,“ podotkla jedna z diváčok.

„Tak zadarmo sa určite nestrápnila. Veď čo? Za peniaze aj v Prahe dom, no nie? Toto je ale totálne trápne!“ vyjadrila svoj názor ďalšia komentujúca. „Nepríde mi to tak, že by takúto trapošinu vymyslela inteligentná Adela. Myslím si, že to má na svedomí jej manžel,“ zlízol si napokon kritiku aj Viktor. Hoci sa našlo pár skalných, ktorí moderátorke vyjadrili poklonu, väčšina ľudí, bohužiaľ, zaujala k tejto hereckej snímke negatívny postoj.

Zdroj: Facebook/TeleviziaMarkiza | Foto: YouTube, Facebook/TeleviziaMarkiza