Okolo Martina Jakubca a jeho novopečenej manželky Božanky Verešovej sa za poslednú dobu toho už napísalo viac než dosť. Kontroverzná dvojica však každý deň dokazuje, že si pre ľudí pripravila ešte mnohé netradičné prekvapenia. Najnovší príspevok sebavedomého speváka tak doslova vyráža dych!

Martin Jakubec má v obľube prezentovať sa ako nadradená bytosť, ktorej ostatní ľudia zo šoubiznisu nesiahajú ani po členky. Zdá sa, že na tejto vlne sa s ním vezie aj jeho takmer o 30 rokov staršia partnerka, ktorá mu pri všetkých nevšedných maniéroch robí neustálu spoločnosť. Po extravagantnej svadbe za nemalé vstupné tak prichádza na rad ďalší šok!

Martin Jakubec

Populárni speváci sa zjavne rozhodli vyťažiť so svojej slávy maximum. Na milovaných fanúšikoch sa teda plánujú nabaliť ešte viac ako doteraz, pričom vytasili všetky zbrane! Jakubec a Božanka totiž širokej verejnosti ponúkajú účasť na Silvestrovskej párty – no rozhodne to nebude zadarmo! Podržte sa, toto bude pecka!

Pokiaľ máte nazvyš rovných 2500 eur, začnite už teraz zvažovať možnosť objednávky dokonalej zábavy na posledný deň v roku. Aspoň takýmto štýlom to prezentuje údajne najžiadanejši párik nášho šoubiznisu, ktorý sa zrejme nezastaví pred ničím. Nuž, zdá sa, že ťažko zarobené peniaze zo svadby storočia sa už asi minuli, nakoľko má nádejný poslanec znovu potrebu doplniť si finančné zásoby…

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                        ho >>>TU<<<

jakubec božanka

Zdroj: Instagram/Martinjakubec_official | Foto: Facebook/MartinJakubec, Instagram/Martinjakubec_official