Dominika Cibulková je označovaná za jednu z najväčších módnych ikon Slovenska. V jej šatníku sa to len tak hemží luxusným kúskami za tisíce eur, ktoré skombinovala aj pri svojom nedávnom outfite. Domči, ale toto si myslela naozaj vážne?

29-ročná Bratislavčanka sa aktuálne teší zo svojich úspechov na kurte – na poslednom grandslame sezóny US Open sa prebojovala až medzi 16 najlepších. Radosť však Dominika Cibulková prežíva aj pri obliekaní, kedy každým dňom strieda tie najrôznejšie kombinácie outfitov.

Dominika Cibulková

Vždy tip-top

Nič všedné od Domči rozhodne čakať nemôžeme, slovenská tenistka totiž patrí medzi fashion divy, a tak by sa do spoločnosti určite nevybrala v tuctových rifliach a vyťahanom tričku. Pri jej najnovších snímkach na Instagrame nám poriadne spadla sánka. Odvážny neónový top so striebornou sukňou či čierny komplet by si vo svojom šatníku vedela predstaviť nejedna z nás. Iná reč je už pri jej cyklisticko-elegantom looku, ktorý vyznieva skôr ako paródia na módu.

Dominika Cibulková

Viac než odvážna kombinácia

Šortky ako do fitka či na bicykel, tepláková mikina a neónové slnečné okuliare by k sebe ešte ako tak pasovali a Dominika by touto kombináciou na nejakom športovom podujatí určite zaujala. Avšak v momente, ako vám padne pohľad na blondínkine nohy, budete sa pýtať, či si náhodou nepomýlila obuv. Jej nôžky totiž zdobia elegantné priesvitné šľapky na vysokom podpätku. Do raparského videoklipu by to ušlo, ale do ulíc? Nuž, nič horšie sme asi doposiaľ na našej tenistke nevideli…

Dominika Cibulková

Zdroj/Foto: Instagram