Viktor Vincze (27) a Adela (37) tvoria manželský pár už rok, no vyzerá to tak, že Viktor o sebe ešte neprezradil úplne všetko. Vedeli ste, do koho bol kedysi zamilovaný?

Matúš Krnčok si do svojej pravidelnej relácie Throwback Thursday pozval najprepieranejšieho slovenského moderátora Viktora Vinczeho a ako u neho býva zvykom, položil mu zopár poriadne osobných otázok. Spoločne si tak medzi iným zaspomínali aj na časy, kedy sa ešte nepoznal s terajšou manželkou a prezradil, koľko mal pred Adelou frajeriek.

Matúš sa zvedavo povypytoval na Viktorovu bujarú minulosť v Amerike a moderátor si pri odpovedi rozviazal jazýček: „Mal som tri frajerky aj so súčasnou. Teraz jedna z nich je už manželka. Mal som síce rôzne kamarátky, ale necítim, že by som bol nejaký lámač sŕdc,“ obhajuje sa. Z troch Viktorových frajeriek je pritom okrem Adely známa len Eva Cisíková a tretia slečna teda ostáva záhadou. Viktor sa však pochválil aj pikantnou informáciou o tom, že v Amerike sa šialene zamiloval do istej černošky: „Volala sa Crystal. Ale nemali sme sa už potom ako stretnúť, tak tá láska pominula. Stretli sme sa raz, ona sa do mňa zahľadela, ja do nej, čiže bolo to také na prvý pohľad. Pozri, dnes mám Európanku, Slovenku,“ pochvaľuje si súčasnú partnerku, ktorá sa tak možno dozvedela o manželovi opäť niečo nové.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Markíza, Facebook, Instagram