Písal sa rok 2006, keď Honzík Novotný hľadal spriaznenú dušu v šou Nevesta pre milionára, ktorá bola u Slovákov veľmi obľúbená. Markíza sa preto rozhodla nakrútiť nové časti, avšak pod zmeneným názvom Ruža pre nevestu. Oslovil tento program divákov?

Príťažlivý Tomaš Tarr túži nájsť lásku na celý život, no nemá to vôbec jednoduché. Televízia Markíza si totiž preňho pripravila 18 nádherných žien. Trom z nich však v prvej epizóde musel podnikateľ oznámiť, že ich posiela domov.

ruza pre nevestu

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Romantickej relácii Slováci dali šancu a po odvysielaní šou zaplnili sociálne siete rôznymi komentármi. ,,So zvedavosti som si to pozrela, no do konca som to, samozrejme, nevydržala. Tomáš sympatický, ešte mi pripadá mierne detský, ale tie ženy ste vybrali, z ktorého slepi*inca, pre pána kráľa,“ zdôverila sa Slávka. ,,Myslím, že horší program môže byť ešte Ruža pre ženícha, keď o srdce muža budú bojovať muži, otras celé,“ napísala Ľubica.

,,Za mňa nie, láska je o niečom inom a toto mi príde ako nepodarený Love Island,“ prezradila Monika. ,,Brak s kačicami pokope,“ dodala Vierka, ktorá sa taktiež pridala k nespokojným divákom. Nuž, vyzerá to tak, že Markíza týmto programom sledovateľom vôbec neulahodila a prvá epizóda ich neoslovila.

ruza pre nevestu

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza,Instagram/tvmarkizaofficial