Ako si predstavujete vrchol pikantných bulárnych noviniek? Čo tak spojením dvoch kontroverzných postavičiek zo slovenskej smotánky, poslanca Borisa Kollára a playmate Zuzany Plačkovej? Črtá sa medzi nimi romantický vzťah alebo nebodaj ďalší potomok?

Ak sa nám podarilo vás nachytať škandalóznym titulkom, želáme vám krásny prvý apríl! Akýkoľvek romantický vzťah medzi Plačkovou a Kollárom je fikciou. Zuzana, ktorá spamuje svoj Instagram novou vyrysovanou postavičkou a multiotecko Boris spolu nemajú dovedna nič. Akurát tak fakt, že vždy, keď sa meno jedného z nich objaví v nadpise, je z článku naozaj trhák. Ich známe tváre sa so železnou pravidelnosťou objavujú v médiách a čitatelia dychtia po informáciách z ich súkromného života.

plačková

Aj keď, povedzme si narovinu, že mnohých by určite neprekvapilo, ani keby o prvoaprílový žart nešlo. Zuzana poblázni hlavu nejednému mužovi a o nápadníkov nemá núdzu, ostáva však verná svojmu milovanému manželovi, a tak by Borisovmu dvoreniu zrejme s prehľadom odolala. Kollár si tiež na (ne)príjemné aférky určite dá v budúcnosti pozor. Neželanej pozornosti mal v ostatnom čase viac než dosť v kauze s 15-ročnou chovankyňou organizácie Čistý deň.

kollarUžite si krásny prvoaprílový deň, milé dámy, a podeľte sa s nami o šibalstvá, ktoré ste dnes pripravili svojim blízkym vy! 🙂

Foto: Instagram, Facebook