Katka Knechtová a Petr Borkovec po rôznych turbulenciách v ich vzťahu konečne spoločnú lásku netaja. Kým donedávna však city na verejnosti prejavoval len Petr, pred pár dňami sa k pusinkám odhodlala aj jeho o 18 rokov staršia priateľka, ktorá by už vo svojom veku mohla pokojne vychovávať deti. Mladý Borkovec má ale na celú vec iný názor.

Jedna z najpopulárnejších slovenských speváčok pred dvomi dňami šokovala fanúšikov, keď na svoj Instagram napísala, že bude mamou. Hneď však veci uviedla na správnu mieru a doplnila – krstnou mamou. Napriek tomu, že by Katka Knechtová vo svojich 37 rokoch možno aj po bábätku túžila, zatiaľ o ňom môže len snívať. Jej priateľ Petr Borkovec totiž o dieťati nechce ani počuť.

Katka Knechtova Petr Borkovec

Keďže bývalý SuperStarista má len 19 rokov, je pochopiteľné, že sa vo svojich predstavách ešte na založenie rodiny nesústredí. „O bábätku nemôže byť ani reč, to je úplná s*ačka. Nemám ani maturitu. Určite by som nemohol byť rodič,“ vyjadril sa pre Extra.cz Borkovec. No vzhľadom na to, že má po svojom boku o 18 rokov staršiu partnerku, možno by mal predsa len zmeniť názor, ak nechce, aby mu Katka ušla za iným.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Knechtova Borkovec

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram/katarinaknechtovaofficial, petrborkovec_official