Bolo akýmsi verejným tajomstvom, že Leoš a Jasmina sa počas moderovania Superstar nestali zrovna najlepšími kamarátmi a miestami sa dalo napätie medzi dvojicou krájať. Leoš jedinou vetou prezradil, prečo im to na pódiu neklapalo.

Hluché miesta, uhýbavé pohľady či divné úsmevy. Aj tak by sa dalo charakterizovať spoločné moderovanie dvojice Jasmina Alagič (28) a Leoš Mareš (42). Hoci je Leoš vychýrený zabávač a rečník, Jasmina pri ňom väčšinou stála v ústraní a na mikrofón hovorila podstatne menej. Diváci pritom moderátorom vytýkali, že spolu málo komunikujú, a tak sa Leoš občas podujal na odvážne otázky s humorom jemu vlastným, na ktoré ale Jasmina zvyčajne reagovala zaskočene a menila tému.

Nevedno, či bolo za ich čudným pracovným vzťahom aj spoločné randenie z minulosti, no Leoš počas finálového večera SuperStar jedinou vetou odhalil, prečo mu to s Jasminou na pódiu neklapalo. Po dospievaní skvelej Terezy Maškovej si totiž nostalgicky zaspomínal na moderovanie po boku Adely Vinczeovej: „Ako hovorila svojho času Adela Banášová, moja moderátorská láska a nedostižná ikona. Vždy po takomto výkone prišla a hovorila – Načo som si česala tie chlpy? Načo som si to česala, keď sa mi všetky postavili? To bol fantastický výkon,“ pousmial sa Leoš. Týmto výrokom dal jasne najavo, ktorú moderátorku si váži a rovnako sa v závere vyhol aj úprimnej ďakovačke na adresu Jasminy, s ktorou si len stroho podali ruky, na čo Jasmina odvrátila okamžite hlavu. Nuž, aj taký je šoubiznis.

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Instagram, TV Markíza