Budúci týždeň sa v Seattle začína veľké celosvetové turné Justina Biebera, Purpose Tour. Pre mnohých fanúšikov je to prvá možnosť vidieť Justina od jeho turné ,,Believe“, v roku 2012. Spolu so svojím choreografom Nickom Demourom pripravil súťaž, kde v každom meste vyberie 4 šťastlivcov, ktorí si s ním zatancujú na pódiu! Chcete patriť medzi nich? Tak rýchlo do toho!

Nick vysvetľuje všetky detaily vo videu, avšak princíp je jednoduchý – zvládnuť zadané tanečné kroky na pieseň ,,Children“. Deadline je 7.marec! Šancu máte aj vy, nakoľko v rámci svojho svetového turné zavíta Bieber aj do Viedne či Prahy!

Justin je momentálne na svojom pomyselnom vrchole. Vrchole kariéry 🙂 Okrem piatich cien MTV Europe Music Awards, získal aj cenu Brit Awards a prestížne Grammy za najlepšiu tanečnú skladbu ,,Where are U now“, na ktorej spolupracoval so Skrillexom a Diplom. Zároveň je stále hlavnou tvárou značky Calvin Klein. Pred pár dňami oslávil 22. narodeniny, kde mu okrem ,,kamarátky“ Hailey Baldwin a Kourtney Kardashian spievali aj P. Diddy a Joe Jonas.

Foto: Instagram, Tumblr