Ladislav Angyal zo SuperStar čelí v posledných dňoch kritike fanúšikov kvôli svojim nepekným vyjadreniam na adresu vlastnej mamy. Teraz prezradil jeho bývalý manažér o Lackovi nečakanú pravdu.

Poštár Lacko si počas SuperStar okamžite získal porotu aj fanúšikov svojou skromnosťou, s ktorou spieval a staral sa o invalidnú mamu v zlých podmienkach. Divákov nenechal jeho osud chladných a spoločne sa mu vyzbierali sumou 50-tisíc eur na nové bývanie, no hneď potom sa začali objavovať čudné statusy. Lacko začal zverejňovať nepekné slová o vlastnej mame, na ktorú počas súťaže nedal dopustiť: „Mamina je čudný charakter. Keď niečo nie je podľa nej, podáva hneď trestné oznámenie na každého. Žiadnou povahou sa ale nedá vysvetliť to, že sa o syna nestará,“ šokoval fanúšikov.

Tí sa po zverejnení jeho slov začali búriť a cítili sa oklamaní dojímavým príbehom z televízie. Rovnako ich poburovali aj nepekné reči speváka na vlastnú chorú mamu. K situácií sa napokon vyjadril aj Laciho bývalý manažér Pavol Konštiak, ktorého už ale superstarista vymenil za nového: „Lacko začal robiť psie kúsky. Neuveriteľné, že opustil svoju mamu. Lipol na mame, aj keď sme boli niekde spolu, vždy jej volal a radil sa s ňou. Nerozumiem, čo stvára,“ prezradil pre Plusku.

Dnes sa ale Lacko vyjadruje opäť kladne a mamu si nasťahoval k sebe, hoci uzmiereniu predchádzala ostrá hádka: „Musím sa pochváliť, môj predchádzajúci status, ako sa mama snaží si už aj nájsť prácu som zmazal z dôvodu, lebo ľudia tu mali rozdielne názory a boli tu menšie výmeny názorov. Po dnešnom dni som bol prekvapený. Mamina sa snaží svoje chyby, čo mala, eliminovať a funguje to. Takto cez verejnú sieť sa Ti chcem ospravedlniť, že som povedal o tebe veľa zlého, ale myslím si, že toto ti tak prehovorilo do duše. Nezostáva mi nič iné povedať len toľko, že vitaj v mojom novom byte. Pevne verím, že sa ti bude páčiť a dnes ti dám robiť už aj kľúče! Welcome home!“ prekvapuje mladík.

Svoju invalidnú mamu sa napokon rozhodol neposlať do ústavu, ale na úrad práce, aby sa mohla zamestnať v chránených dielňach a zarobiť pre spoločný rozpočet nejaké korunky. Mama si podľa Lackových slov novú situáciu pochvaľuje a vraj sa mala zamestnať už dávno a so synom dnes mohli žiť celkom inak. Lacko s ňou žije dočasne v prenajatom byte, no časom plánuje za vyzbieraných 50-tisíc kúpiť svoj vysnívaný byt.

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, Facebook, TV Markíza