Sú spolu už úctyhodných jedenásť rokov a za celú tú dobu nedali médiám príležitosť špekulovať nad ich láskou, ktorá je, zdá sa, naozaj trvalá. Veď vychovávajú už dve deti a ani povinnosti rodičov neohrozili ich hviezdnu kariéru, ktorá neustále napreduje. Herecký pár Zuzana Kanócz a Juraj Loj prezradili, či takáto dlhá doba spoločného vzťahu a výchova ratolestí nie sú dostatočným dôvodom na uzavretie manželstva.

Obaja sú obľúbenými hercami, ktorí hviezdia na televíznych obrazovkách už pomerne dlhý čas. Zuzka si zahrala v mnohých úspešných seriáloch, ako Ordinácia v ružovej záhrade, Horúca krv, Tajné životy či najnovšie v seriáli TV Markíza Milenky. Vďaka svojmu talentu sa však presadila aj za hranicami našej republiky a predviedla sa tak aj na filmovom plátne v megaúspešnom kinohite Filipa Renča Román pre ženy, kde si milostné scény strihla aj s lámačom ženských sŕdc Markom Vašutom. A práve už v spomínanej Ordinácii sa v epizódnej úlohe mihol aj vtedy ešte slovenskému divákovi neznámy Juraj Loj v úlohe zraneného športovca, ktorý zažil krátky románik práve so Zuzkou.

Spoločne sa pred kamerami už viac nestretli, pričom Jurajovu náruč na dlhý čas opantala Nela Pocisková a neskôr Kristína Turjanová v seriáli z vinárskeho prostredia Búrlivé víno. V tom období trávila hercova partnerka čas na materskej dovolenke a zabezpečovala chod domácnosti. Netrvalo však dlho a na obrazovky sa veľmi rýchlo vrátila aj vďaka seriálu RTVS Tajné životy či pokračovaniu jojkárskej série z mafiánskeho prostredia Za sklom, ktorá by mala čochvíľa pokračovať svojom druhou sériou.

Svadba – áno či nie?

Nuž, na divadelných doskách a v televíznych seriáloch sa im obom naozaj darí, no ako je to v ich súkromnom živote? Tam je určite tiež všetko v poriadku, čo dosvedčujú nielen ich stále zaľúbené fotografie, ale aj ratolesti, ktoré spoločne vychovávajú. No nie je už čas aj na svadbu? Herci po nej zatiaľ zrejme netúžia, čo dosvedčujú aj Jurajove slová pre TV JOJ, s ktorými musíme len súhlasiť: „Čo je väčšou zárukou lásky ako sú deti, papier to nenahradí.“ Aj keď majú obaja v tejto otázke očividne jasno, nepochybujeme, že Zuzke by to v bielych šatách naozaj pristalo! :-)

Tvoria spolu naozaj krásny pár!

Juraj Loj a Zuzka Kanócz sú spolu už jedenásť rokov

Zdroj: TV JOJ | Foto: Facebook