Ako sa hovorí, na Slovensku žijú tie najkrajšie ženy na svete a sobotný večer, ktorý mala TV JOJ vyhradený na odvysielanie súťaže o najkrajšiu Slovenku, bol toho jasným dôkazom. Finalistky súťaže sa po mesiacoch práce, množstve fotení a sústredení dočkali dňa D. Z 11 finalistiek súťaže krásy si korunku napokon odniesla sympatická súťažiaca s číslom 1, pochádzajúca z východu Slovenska.

Posledný aprílový víkend patril mladým ženám z celého Slovenska, ktoré sa zapojili do jedinečného projektu MISS SLOVENSKO. V roku 2018 bola zvolená v poradí už 23. kráľovná krásy, ktorou sa stala DOMINIKA GRECOVÁ. Sympatická blondínka má 20 rokov, a zároveň je i víťazkou súťaže MISS LETO 2017, vďaka ktorej postúpila do semifinále MISS SLOVENSKO. Študuje na právnickej fakulte v Bratislave a rada zrelaxuje aj pri dobrom filme. Obľubuje lyžovanie a najviac si na druhých váži ľudskosť a úprimnosť.

Galavečer, ako aj minulý rok, sprevádzal moderátor Libor Bouček. V programe večera nechýbala módna prehliadka v svadobných šatách či plavkách. Hudobné vystúpenia patrili Dare Rolins, Emme Drobnej alebo skupine Elán.

MISS SLOVENSKO 2018

Ďalšie ocenenia:

  • MISS DRIVE- Radka Grendová
  • MISS GOSH- Katarína Očovanová
  • MISS PIEROT- starostlivosť o vlasy – Jasmína Tatyová
  • MISS PRÍJEMNÝ HLAS (RADIO JEMNÉ)- Radka Grendová
  • EVA MISS SYMPATIA 2018- Nicole Hromkovičová
  • MISS PRESS- Jasmína Tatyová

MISS SLOVENSKO 2018

2. VICEMISS – JASMÍNA TATYOVÁ

So svojím exotickým vzhľadom pokračuje na MISS SUPRANATIONAL – cenu odovzdávala víťazka za rok 2017 – Michaela Cmarková.

1. VICEMISS – RADKA GRENDOVÁ

Pokračuje na MISS INTERNATIONAL – víťazka roku 2017 Petra Varaliová sa zúčastnila tejto súťaže v ďalekom Japonsku.

MISS SLOVENSKO 2018, krásna DOMINIKA GRECOVÁ

Zúčastní sa MISS WORLD, cenu odovzdávala Hanka Závodná, víťazka roku 2017.

DOMINIKA GRECOVÁ - miss slovensko 2018

Zdroj: miss-slovensko.sk, TV JOJ | Foto: Instagram, Nina Skalíková