Dnes už o nej nie je ani chýru, ani slychu. Avšak kedysi ste ju možno svojou sms v súťaži SuperStar podporili i vy. Na prvý pohľad nenápadná speváčka sa za tie roky zmenila na extravagantnú dračicu pripomínajúcu slečny z pánskych magazínov. Keď uvidíte, ako v súčasnosti vyzerá Lenka Kvaková, spadne vám sánka!

V roku 2006 sa vedľa samotného víťaza SuperStar 2 Peťa Cmoríka či Barbory Balúchovej alebo Peťa Bažíka predstavila aj nenápadná východniarka Lenka Kvaková. V tom čase pôsobila doslova ako sivá myška, za ktorou by ste sa na ulici neotočili ani vy, ani váš muž. To už sa však nedá tvrdiť pri jej súčasnej vizáži.

Lenka Kvakova Lenka Kvakova

Speváčku zrejme všedný výzor omrzel, a tak sa rozhodla zaradiť k umelým kráskam. Dlhé peroxidové vlasy, napichané pery, mimoriadne výrazné obočie, obnažené krivky a lascívne pózy. Toto všetko môžete nájsť na jej fotkách, ktoré zverejňuje na sociálnej sieti. Dáme tak ruku do ohňa za to, že nebudeme absolútne preháňať, keď povieme, že dnes by ste Lenku Kvakovú nespoznali, ani keby ste naozaj veľmi chceli!

Lenka Kvaková dnes

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: superstar4.estranky.sk, Facebook/Lenka Kvakova