Jedni ho milujú, iní nenávidia, každopádne Martin Jakubec si užíva pozornosť zo všetkých strán. Aby jej mal ešte viac, rozhodol sa vystrojiť si so svojou milovanou Božankou svadbu storočia. Ľudia na ňu reagovali rôzne, no jeden komentár si zaslúži mimoriadnu pozornosť!

Napriek tomu, že od svadby storočia už ubehol týždeň, fotografie z momentu, kedy si Martin Jakubec a Božanka Verešová povedali svoje áno, sa akosi nikde neobjavili. Aj preto sa na verejnosti vynárajú teórie o tom, že táto kontroverzná dvojica v skutočnosti ani zosobášená nie je.

Martin Jakubec

Po tom, ako sme na našom Facebooku zverejnili článok o tom, že sa Martin a Božanka možno nezobrali, sa pod ním objavil koment, ktorý nám odpálil bránicu a rovnako tak i ďalším užívateľom sociálnej siete, o čom svedčí aj počet reakcií.

„Veď, ako sa môže zosobášiť človek bez občianskeho preukazu??? Toto je čistý psychopat… Poloko*ot… Hlupák, dement, mentál… On videl Božanku v dejepise na základnej a odvtedy je z nej v pi*i… Idiot po*ebaný…,“ napísal Igor, čím rozosmial asi všetkých, ktorí jeho koment zahliadli. Predpokladáme však, že novopečenému ženíchovi pri pohľade naň do smiechu nebude.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Slovakwoman | Foto: Facebook/Slovakwoman, Martin Jakubec