Dcéra Maroša Kramára sa pred dvoma rokmi pustila do hudby a vyzerá to tak, že sa jej naozaj darí. Tamara Kramárová nemusela dlho čakať a podaril sa jej taký úspech, aký väčšina našich spevákov nedosiahne ani za celý život. 

Mladá hudobníčka odštartovala kariéru počas pandémie ochorenia Covidu 19 v roku 2020. Odvtedy má Tamara Kramárová na svojom konte pár vlastných skladieb a koncerty po viacerých slovenských, ale aj anglických miestach.

tamara kramar

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Dcére známeho herca sa teraz podaril parádny kúsok. Reklama s jej tvárou a odkazom na piesne sa objavila až v New Yorku na populárnom mieste Times Square. ,,Toto sa stalo včera. Nebolo to ani na mojom zozname a tu to máme,“ napísala šťastná interpertka na sociálnu sieť. S týmto úspechom sa, samozrejme, musel podeliť s fanúšikmi aj jej hrdý ocino. ,,Tamarka, gratulujem. Som šťastný a hrdý otec,“ zdôveril sa Maroš na Instagrame.

Dostať sa na jedno z najznámejších námestí sveta je naozaj veľká vec, ktorá sa už vydarila aj ďalším slovenským kráskam, ako sú speváčky Karin Ann, Katarína Knechtová či Sima Hegerová. Dievčatá, srdečne gratulujeme!

tamara kramar

tamara kramar

Zdroj/Foto: Instagram/tamarakramar, maroskramar