Od štvrtého novembra je Kali otcom svojho ďalšieho dieťaťa, avšak zatiaľ len toho hudobného, keďže jeho priateľka Alica by mala porodiť až v polke februára. Doposiaľ sme vám predstavili už niekoľko spoluprác, ktoré na raperovom novom CD Dovi Dopo môžete nájsť. Táto je ale úplne hviezdna!

Uplynulú nedeľu uviedol Kali nielen nový featuring so svojím kolegom a kamarátom Čis T-im Uvoľni sa, ale aj celkom nový album Dovi Dopo. Na ňom sa okrem spomínanej rapovej legendy nachádzajú i ďalšie zvučné mená, ako IMT Smile, Mišo Biely či Mad Skill. Popri známych pánoch ale na CD hosťuje aj jedna z najkrajších dám československého šoubiznisu.

Kali Čis T

Hviezdna spolupráca

Petržalský raper predstavuje skladby z albumu postupne. Avšak s jednou pesničkou zoznámila verejnosť Kaliho priateľka Alica, keď na Instagram pustila foto s týmto textom: „Už počúvam nový album môjho dokonalého muža ❤️v aute ?….a neviem, kde mám začaaať ???. Dnes som si párkrát už pustila 8čku s Darinkou,“ napísalala kráska. Takže áno, dámy, Kali nahral track s Darou Rolins! Volá sa Daj viac a my dúfame, že ho dvojica zverejní čo najskôr a že k nemu uzrieme aj videoklip.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Kali

Zdroj: Instagram/alicanails | Foto: Instagram/alicanails, kali_records_official