Napriek tomu, že ste možno v sobotu večer Československo má talent ani nesledovali, vystúpenie mladého rapera zo Šamorína sa k vám tak či tak dostalo. Gábor Bokor alias Boki totiž nadupanými skladbami spôsobil na internete doslova šialenstvo. Ak chytil aj vás, tak vám zaručujeme, že túto skladbu okamžite zaradíte do svojho playlistu.

23-ročný mladík, ktorého uplynulú sobotu porota v Československo má talent pasovala za najlepšieho rapera v histórii súťaže, sa dostal do povedomia ľudí raketovou rýchlosťou. Môže za to nielen jeho prejav či šarm, ale aj skladby, ktoré na obrazovkách TV JOJ predviedol. Najviac však ľudí dostal chytľavý song s názvom Poď tancuj – dámy, zoznámte sa s budúcim párty hitom!

Boki

„Poď Tancuj vznikla asi cca za 30 min, pretože beat ma tak chytil, že som len písal a písal… vedel som, že tento refrén musí byť chytľavý. Tak som zavolal do štúdia môjho dobrého kamaráta a kolegu Olivera, ktorému som ukázal moje demo a zrazu nám napadla melódia. Oliver hneď na šupu dal slovo tancuj a potom som tu už len dopísal a nahral. Som extrémne rád, že ľuďom sa tak páči,“ prezradil nám o svojej skladbe modrooký fešák, ktorého fanúšikovia rapu prirovnávajú ku Kalimu.

Boki sa tiež s nami podelil o svoje pocity, ktoré prišli spolu s Talentom. „Spoznalo ma extrémne veľa ľudí, vlastne som nazbieral tisícky fanúšikov a rozdal pár fotiek…heh.“ Zároveň ale upozornil, že aj keď si možno o ňom veľa ľudí myslí, že je namyslený, opak je pravdou. „Nie som nejaký namyslený, arogantný človek len kvôli tomu, že som sebavedomý. Každý jeden interpret mi dá asi za pravdu, že bez sebavedomia to ani nepôjde. Som pokorný, ale sebavedomý. Zdravím všetkých mojich ľudí, teším sa na vás,“ dodal hudobník, ktorého by sme mohli pokojne už teraz označiť za hitmakera, čoho dôkazom je i práve spomínaná poriadne chytľavá vec Poď tancuj.

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Instagram