Šokujúci zvrat na Farme! Jeden zo súťažiacich sa kvôli psychickým problémom rozhodol zo šou odstúpiť. Kvôli jeho činu dostali ostatní dobrodruhovia od umelej inteligencie trest. 

Pri prostorekom Vietnamcovi boli pracanti zvyknutí, že si pravidelne balil kufre a chcel vypadnúť domov. Avšak po tom, čo ho kvôli porušovaniu pravidiel Alica určila za sluhu na tento týždeň, Minh Nguyen Anh totálne vybuchol. Umelá inteligencia dala Aziatovi tri životy — za každé porušenie pravidiel jeden život ide dole. Ak by si manikér minul všetky tri šance, z televízneho gazdovstva by musel automaticky odísť. To sa však stalo aj bez toho.

minh farma

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Minh odmietol poslušnosť a pri stole si nechcel obliecť odev sluhu. Hoci ho takmer všetci dobroduhovia prehovárali, aby to v hre o 75-tisíc eur nevzdával, 20-ročný mládenec sa rozhodol zo šou odstúpiť. Všetkých tak okamžite zaliali slzy, s bojovníkom sa rozlúčili a štáb ho odviezol zo statku. 

Kvôli tomu, že Minh neustále ignoroval zákony šou a farmári ho nedokázali dostatočne napomínať, schytajú trest všetci na gazdovstve. Čo si pre účastníkov relácie Alica pripravila, sa diváci dozvedia až v ďalšej epizóde.

minh farma

ZdrojFoto: YouTube, Voyo, markiza.sk, Instagram/farma.markiza