Uuuuuf, tak tomuto hovoríme poriadny trapas! Šou Tvoja tvár znie povedome je veľmi obľúbeným konceptom na Slovensku i v zahraničí. Zatiaľ čo u nás predvádzajú známe osobnosti geniálne výkony, naši českí susedia pobavili jedným číslom celý internet.

Jitka Schneiderová (45) patrí medzi účinkujúcich českého programu s názvom Tvoje tvář má známy hlas, pričom v poslednom kole dostala za úlohu stvárniť svetovú speváčku Jennifer Lopez. Tento výber sa však ukázal ako veľmi nešťastný, pretože po odvysielaní danej epizódy nastal medzi divákmi poriadny rozruch.

Jitka patrí medzi najznámejšie české herečky, na fotografií po boku Dary Rolins

Kritiku striedal smiech

Po Schneiderovej vystúpení sa na sociálnych sieťach strhla lavína kritiky doplnená poriadnou dávkou humoru cieleného nielen na nulovú podobu s úspešnou hviezdou, ale aj poriadne skomolenú angličtinu v texte piesne s názvom Papi.

Jitka totiž slová „move you body“ premenila na niečo ako „múúúv ma badááááda“ a výslovnosť pri odpočítavaní čísel „one, two, three“ pripomínala skôr angličtinu ruského drevorubača než vysielanie v televíznej relácii. Celý záznam si môžete pozrieť na videu nižšie!

Jitka Schneiderová ako Jennifer Lopez
Vtipy o Schneiderovej premene zaplavili internet

Záznam vystúpenia Jitky ako Jennifer Lopez

 

Zdroj: Streamable.com/YouTube | Foto: Facebook, YouTube, Instagram