Jakub Pružinský je mladý talent, ktorý sa do povedomia Slovákov i Čechov dostal vďaka účasti v Superstar. Napriek obrovskej konkurencii sa prebojoval medzi TOP 8 finalistov, to však ešte netušil, čo všetko ho na dlhej ceste za úspechom čaká.

Súčasťou jedného z finálových večerov bola adrenalínová výzva, s ktorou si musel poradiť každý súťažiaci. Obhadzovanie tortami či jazda na horskej dráhe patrili medzi prekážky, ktoré potrápili mladé talenty.

Najhoršie to však mal podľa divákov rodák z Považskej Bystrice, ktorého čakal strašidelný dom. „Toto bolo prehnané! Vystrašiť ho mohli, ale to chytanie a tak ďalej.. no hrôza,“ napísala jedna zo sledujúcich, pričom názory ostatných sú priam totožné: „Naschvál dali takúto úlohu tomu, čo má najslabšiu psychiku. Choré!“

Napriek tomu, že Jakubovu najväčšiu fóbiu predstavujú pavúky či iné zvieratá, ktoré majú osem nôh, priznal: „Radšej by som skočil do bedne s pavúkmi ako ísť sem zase,“ pričom sa snažil predýchať šok, ktorý si naňho televízia pripravila.

Adrenalínová výzva Jakuba Pružinského

Foto: Instagram, YouTube l Video: YouTube