Od doby, kedy slovenský raper Ego pobláznil celé Československo pesničkou Žijeme len raz, ubehlo neuveriteľných 6 rokov. Táto skladba však dodnes znie na každej dobrej párty, o čom svedčí i jej 64 miliónov zhliadnutí na YouTube. Pred pár hodinami ale Michal Straka predstavil novú letnú namotávku. Prekoná úspech spomínaného legendárneho hitu?

Je nám to úplne jedno je názov Egovej horúcej novinky, ktorá pochádza z jeho debutového albumu PRECEDENS. Z neho už raper vydal niekoľko singlov, medzi inými i spoluprácu s Benom Cristovaom Vozíme. Práve táto skladba bola veľkým favoritom stať sa najväčším letným hitom roku 2018.

Už z prvých tónov Egovej novej pecky je ale jasné, že spomínaný featuring s Benom má konkurenciu! Našťastie všetko ostalo pekne doma. Piešťanský čávo natočil k skladbe Je nám to úplne jedno aj videoklip, v ktorom si zahralo množstvo známych tvárí, ako napríklad Egov „bráško“ Rytmus, Dj EKG, YouTuberi Matej Zrebný a Lukáš Frlajs či exfarmárka Lucia Gachulincová alias Lula. Tak čo, prekoná Egova aktuálna vypaľovačka Žijeme len raz?

Zdroj/Foto: YouTube