Meno Patrik Vrbovský sa momentálne medializuje viac, než kedykoľvek predtým. Po tom, čo najúspešnejší slovenský raper ohlásil nový vzťah s Jasminou Alagič nečakane rýchlo po ukončení sedem ročného vzťahu s Darou Rolins, sa strhla česko-slovenská šoubiznisová kauza, akú sme tu doteraz ešte nemali.

Patrik si však podľa všetkého ťažkú hlavu z rečí druhých nerobí. Na jeho sociálnych sieťach pribúdajú príspevky, v ktorých sa so svojimi fanúšikmi delí o jeho každodenný život s mladou moderátorkou a sem-tam z neho vypadne motivačné vyjadrenie plné lásky, ktoré nájdete napríklad aj >>>TU<<<.

jasmina rytmus

Kontroverzného rapera si nedávno podala aj známa Češka, ktorá je súčasťou portálu Blesk.cz. „Takto to dopadá, keď sa chlapovi mozog presunie do nohavíc. Doposiaľ mal Rytmus povesť svojrázneho týpka, ktorý si chráni súkromie a nepovažuje za potrebné ho ventilovať von. Ale s novým vzťahom prišla zmena,“ obula sa doňho Markéta Reinisch.

Tá si na neho posvietila aj na svojej stránke Markéta dráždi celebrity, kde ho zhodila pred celým Českom. Nie je však jediná, ktorá sa rozhodla venovať zopár pikantných slov na jeho adresu. Nedávno prehovorila aj modelka Simona Krainová, ktorá urážkami nešetrila a posvietila si na Patrikove správanie, ktoré podľa nej Dare veľmi ubližuje. „Myslím si, že niektorým ľuďom síce nechýbajú hodinky, ale chýba im takt,“ znel začiatok jej prejavu, ktorého celé znenie nájdete >>>TU<<<.

Príspevok, v ktorom Markéta Reinisch vysmieva Rytmusa

Foto: Instagram