Sociálne siete sú plné dokonalých záberov, na ktorých je všetko dokonale premyslené. Dokonalé svetlo, dokonalé farby, dokonalé telo, dokonalá póza, a to všetko doladené dokonalými doplnkami. Realita však zväčša býva úplne iná, o čom sa presvedčila aj obľúbená herečka Kristína Tormová!

Kristína Tormová si po náročnejšom období vyrazila za relaxom do Talianska, kde si aktuálne spolu s rodinkou vrátane najmenšieho prírastku do rodiny Alanka užíva posledné letné dni. A ako to už u nás žien býva zvykom, väčšina sa chce z dovolenky podeliť s verejnosťou s čo najkrajším záberom, ideálne takým, ako vidíme u rôznych influenceriek na sociálnych sieťach. Výnimkou tak nebola ani známa trojnásobná mamička.

,,Aj ja som chcela se*y plážovú fotku. S drinkom. Takú viete… že prosto čajočka na pláži s lesklou nôžkou,“ Kristína prezradila fanúšikom pri svojom zábere z pláže. Následne však uviedla, že docieliť takúto momentku nie je vôbec také jednoduché, ako sa pri pohľade na dokonalé plážové snímky môže zdať.

Kristina Tormova

,,No ne. Nevieme to! Nedá sa! Namiesto tehličiek na bruchu dzecko, namiesto nafukovacieho jednorožca ďalšie dve dzeci se šnorchláma a ako bonus ďalšie decko v pozadí, navyše nejaké cudzie. Ani jeden z plavčíkov v pozadí nie je Mič Bjukenen a úplným prúserom je jednorázový kelímok na kávu…,“ s vtipom okomentovala svoju situáciu obľúbená herečka a spisovateľka, priznávajúc, že jediné, čo má na sebe nejakým spôsobom upravené, sú nechty na nohách, ktoré ale i tak nevidno.

,,Nuž, nebudem ja estetický influencer,“ pobavene zhodnotila slovenská kráska, pričom svojím príspevkom dozaista utešila všetky ženy, ktorým ukázala, že to, čo vidíme vo virtuálnom svete nie je zrkadlom reality a už tobôž nie v živote mamičky.

Celý príspevok a spomínanú FOTO Kristíny Tormovej z pláže si môžete pozrieť — TU —

Kristina Tormova

Zdroj/Foto: Instagram/kristina.tormova