Po ročnej pauze sa na obrazovky TV Markíza vrátila zábavná šou 2 na 1 s moderátormi Adelou Vinczeovou a Danom Danglom, ktorí si do svojich ostrých pazúrikov vzali ako hosťa najlepšie zarábajúceho slovenského športovca Mareka Hamšíka. Avšak kým jedni sa pri pohľade na zábavné scénky váľali od smiechu, druhí televízii odkazujú, že sa dopustila ďalšieho trapasu.

TV Markíza už niekoľko týždňov avizovala návrat zábavnej šou 2 na 1, na ktorú sa divákov snažila nalákať poriadne vtipnými ukážkami. Už tie naznačovali, že sa budeme mať skutočne na čo tešiť. Avšak niektorí diváci s programom vôbec spokojní neboli.

Vzácnym hosťom Adely a Dana sa stal slovenský futbalista Marek Hamšík. A hoci by najznámejší Bystričan vzhľadom na svoje svetové úspechy a postavenie mohol byť arogantný či namyslený, Marek všetkým dokázal presný opak. Počas každej pripravenej kulehy nestrácal úsmev na perách a v situáciách, kedy by ostatní strácali nervy, on pôsobil maximálne v pohode a nad vecou. Za všetko zrejme môže výchova rodičov a skvelé rodinné zázemie, vďaka ktorým obľúbený športovec napriek veľkému bohatstvu a sláve vie, odkiaľ prišiel.

Celá šou tak bola popretkávaná samými milými a vtipnými scénami, čo potvrdili aj mnohí Slováci. ,,DOKONALÉ, ešte v živote som sa takto pri telke nesmiala,“ napísala jedna z diváčok. ,,To je tá najvtipnejšia súťaž, tak sa na tom smejem, hlavne na tej reklame na jogurt, veľké plus!“ pridala sa ďalšia.

Na sociálnej sieti sa ale objavili aj úplne iné názory. ,,A to som myslela, že už s ničím trapnejším nemôžete prísť,“ napísala názor istá dáma. ,,Dúfam, že Adela a Dano sa už neprepožičajú na túto neskutočne bezduchú a trápnu reláciu. Je vás tam škoda, ste skvelí moderatori,“ znie jeden z ďalších negatívnych komentárov, ktorých autorov sa snažila uzemniť jedna z diváčok. ,,Náhodou, konečne fajn program, kde som sa zasmiala.. Ako ja neviem, čo by ste už niektorí chceli… Vymyslite vy niečo, čo vás ohuri…,“ reagovala. A ku ktorej skupine ľudí sa prikláňate vy – ako sa vám páčilo včerajšie vydanie programu 2 na 1 s Marekom Hamšíkom? Dajte nám vedieť do komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: TV Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial