Máte doma šatník plný nenositeľných či ťažko kombinovateľných topánok? Hodiny strávite vyberaním dokonalého outfitu, ale konečný efekt pokazí samotná obuv? No nič! Jediné, čo ostáva je všetky vyhodiť a vybrať sa do obchodu.

Ponúkame vám jedinečný zoznam topánok, ktoré nesmú chýbať žiadnej sexy žene. Nehovoriac o tom, ako ich budete všetky zbožňovať!

Športové tenisky ,,Superstar“

12

Absolútne dokonalé a ikonické tenisky. Perfektne sa hodia k športovému alebo casual štýlu obliekania. Pohodový outfit do mesta na drink, do práce či do školy. Dostať ich v rôznych farbách, no pre začiatok vsaďte na bielu alebo čiernu. Pokojne skúste aj tie na klinovom opätku. Sú opäť in!

Converse tenisky

13

Plátené tenisky s hviezdou na boku, ktoré pozná snáď každý. Možno by ste sa čudovali, no objavili sa už v kultovom muzikáli Pomáda, kde ich má obuté skutočne takmer každý. Conversy sú pohodlnou obuvou do mesta, ale aj na festival. Aktuálne sú ideálnymi topánky k Boho stylu či retro looku. Jedny doma musíte bezpodmienečne mať!

Lakované lodičky

11

Ako správna dáma musíte mať minimálne jedny kvalitné lodičky. Samozrejme s vysokým opätkom. Základom sú čierne alebo béžové. Tie doladíte k akýmkoľvek šatám a doplnkom. Nezabudnuteľné sú čierne lakované lodičky Louboutin s červenou podrážkou, ktoré milujú aj Rihanna a Beyonce.

Slip on tenisky

slip on

Tie sú túto sezónu absolútny módny top. Ideálne ich zladíte ku kraťasom s ľahkou blúzkou, ale aj k mini šatočkám. Rozhodne ich zo skrine nevyhadzujte, ešte sa vám zídu. Nebojte sa zvieracích vzorov alebo kovových špičiek.

Martens

18

Ak si myslíte, že tieto topánky nosia len „drsňáci“ alebo mladé teenagerky, ktoré majú punkové obdobie, tak ste na veľkom omyle. Opäť sa dostali do módy a dodávajú vášmu looku perfektný dievčenský šmrnc. Sukňa či šaty, obe sú k nim tou správnou voľbou.

Foto: Pinterest