Rok 2018 sa pomaly ale určite blíži ku koncu, a tak sme si pre vás pripravili veľký rebríček toho, čo Slováci najviac vyhľadávali v priebehu 12-tich mesiacov prostredníctvom stránky Google. Pozrite sa, či ste medzi „TOP TRENDAMI“ našli aj tých svojich obľúbencov.

Prvé miesto v absolútnych trendoch vyhrali Majstrovstvá sveta vo futbale, čo bolo vyhľadávané zrejme najmä mužmi. My ženy a čitateľky SlovakWoman sme to svoje „naj“ našli až na piatom mieste, ktoré obsadil rodinný seriál Oteckovia, pričom hudobný trhák Superstar skončil na konci.

Z udalostí nás najviac zaujímali Komunálne voľby či dokonca Ples v opere. Najväčším šokom bolo pre nás číslo jeden v rebríčku Slovákov a Sloveniek, ktoré dostala Anastasia Kuzminová. Hviezda slovenského šoubizu Jasmina Alagič pritom skončila na piatom mieste, zatiaľ čo ju obehla i Mária Trošková.

Z kategórie „ako na to“ a „kedy“ sme najviac zisťovali, ako sa zbaviť horúčky, voliť v komunálnych voľbách či dokonca, kedy sa koná sviatok Valentín (áno, za toto miesto môže zrejme opäť mužské pokolenie). Filmovú scénu tento rok ovládla skupina Queen s ich trhákom Bohemian Rhapsody a tesne za nimi zaostávala Lady Gaga a Bradley Cooper.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pravda.sk | Foto: SlovakWoman.sk, Twitter, Instagram/Oteckovia, Jasmina Alagič