Móda i trendy sa neustále vyvíjajú, napredujú a vždy prinášajú niečo nové. Raz sú to ružové alebo tyrkysové vlasy, inokedy vyholená polovica hlavy a tentokrát je to módny strih, ktorý je hotovým umeleckým dielom. Dievčatá a ženy v Amerike vyskúšali tetovanie vo vlasoch!

Ak vás láka tetovanie, no doteraz ste sa na neho neodhodlali z dôvodu, že sa bojíte ihiel, riešenie je jednoduché. Pri tomto štýle vám kaderník vyholí podľa šablóny časť hlavy, ktorú chcete a ,,tetovanie“ je na svete. Najčastejšie si ženy volia temeno, ktoré veľmi dobre vynikne najmä pri zopnutí vlasov do chvosta alebo drdola. Ak nechcete, aby ho ľudia videli, jednoducho si vlasy rozpustíte a opäť môžete pôsobiť ako uhladená kráska zo strednej školy.

https://www.instagram.com/p/BCHqdY2kuwQ/

Neviete si vybrať medzi niekoľkými druhmi a predsa by ste chceli ešte viac inšpirácie? Na Instagrame si môžete nájsť pod hashtagom #hiddenhairtattoo (skryté vlasové tetovanie) a #hairtattoo mnoho variantov tohto novodobého štýlu. Zo známych celebrít tento trend preferuje napríklad modelka Cara Delevingne, ktorá ho ,,nosí“ už dlhší čas.

https://www.instagram.com/p/BC4mU6XvIzz/?tagged=hairtattoo

https://www.instagram.com/p/BC4bWqnK5cZ/?tagged=hairtattoo

https://www.instagram.com/p/BC38oAWso9N/?tagged=hairtattoo

https://www.instagram.com/p/BC3dOZ6LX8h/?tagged=hairtattoo

Zdroj : Instagram