Pred časom sa do slovenského rozhlasového éteru vrátila pikantná relácia K-Fun na čele s moderátormi Máriom Gottim a Alexandrom Štrbom, ktorých fanúšikovia poznajú ako Doc Hormón a Inžinier Vagimír. V poslednej časti sa poslucháči mohli dozvedieť šokujúce tajomstvo jedného z najznámejších slovenských hercov.

Za mikrofónmi Rádia Viva došlo ku kurióznemu odhaleniu. Obľúbený herec Dušan Cinkota sa s moderátormi na rovinu rozprával o intímnom živote, pričom neváhal rozoberať ani svoje e*otcké zážitky z minulosti. Skúsil aj se* s mužom?

„Vieš čo, skoro, dá sa povedať. Kedysi som mal krásny vzťah s Liborom Vaculíkom (tanečník, choreograf, režisér – pozn. redakcie), ale zistil som, že som heterose*uál. Bola fajka, do zadku mi to nestrčil, ani ja teda. Ale boli sme hlavne zhúlení, takže tie zábrany tam padali. Ja som ho hlavne ľúbil ako človeka,“ uviedol v živom vysielaní Cinky.

,,Vtedy som prišiel na to, že vlastne som heterosexuál, ale lásku vnímam ako naozaj obrovský pojem. Ľúbiť muža sa dá takisto, nemusím s ním se*ovať, ale môžem ho ľúbiť a môžem si ho vážiť, môžem s ním mať dokonca vzťah a dokonca úplne chápem priateľov, kamarátov, ktorí žijú v homose*uálnych vzťahoch a chcú vychovávať deti,“ vyjadril sa rodák z Banskej Bystrice. Ľuďom zároveň odkázal, aby párom rovnakého pohlavia dovolili vychovávať deti. Vedia im dať totiž omnoho viac lásky a šťastia, ako sa im dostáva v detských domovoch či v zlom rodinnom prostredí.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube/Rádio VIVA | Foto: Instagram/tvjoj, filip_tumaa