Pamätáte si ešte na dvojicu Čechov Viral Brothers v zložení Erik Meldik a Čeněk Stýblo? Pred necelými dvoma rokmi valcovali český, slovenský, ale aj svetový YouTube svojimi vtipnými videami, v ktorých medzi sebou zvádzali prankovú vojnu. V roku 2016 sa ako dvojica nečakane stiahli z online sveta, no máme pre vás dobrú správu. Viral Brothers sú späť, a to vo veľkom štýle!

Celé dva roky každého fanúšika, samozrejme, zaujímalo, kde sa stratili a hlavne prečo?! Nuž, odpoveď je podľa chlapcov jednoduchá: Čeněk Stýblo „zomrel, dva roky si počkal v hrobe a teraz sa vracia naspäť, aby opäť Erika nachytal!“ Teda aspoň tak to odprezentovali v ich prvom videu po dvojročnej pauze.

viral brothers

K skutočnému dôvodu, prečo prestali produkovať videá na ich spoločnom kanáli ViralBrothers, sa samozrejme nevyjadrili. Medzi fanúšikmi však kolujú teórie, že to bolo údajne kvôli tehotenstvu priateľky Erika Meldika, ktoré bolo príčinou, že Erik a Čeněk sa posledné dva roky ani nerozprávali. Či to aj naozaj tak bolo, nevieme.

Vy si ale nižšie môžete pozrieť video ich triumfálneho návratu. Erik sa na Instagrame vyjadril, že asi sekunda megavýbuchu, ktorý môžete v ich novom počine vidieť, stála približne 60.000 českých korún.

Najsledovanejšie video, ktoré malo neuveriteľných 35 miliónov videní, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Facebook, YouTube | Video: YouTube