Tohtoročná edícia česko-slovenskej SuperStar je v plnom prúde a medzi súťažiacimi sa už stihlo vyprofilovať aj niekoľko favoritov. Jedným z nich je Petr Borkovec z Jablunkova, ktorý svojím vystúpením na kastingu porote vyrazil dych.

Kastingy sú však už minulosťou a na to, aby sa nádejní speváci dostali až do finále, musia v nadstavbových kolách ukázať, čo v nich naozaj je. Spevácka šou už má za sebou aj prvý menší škandál, o ktorý sa postaral 18-ročný Petr Borkovec. Charizmatický chlapec, ktorého porota označila za jedného z najlepších spevákov v tomto ročníku, sa deň pred vystúpením s kapelou na hoteli poriadne opil a na izbu ho doslova museli odniesť kamaráti.

Na druhý deň meškal na nástup, čo mu na oči vyhodil Paľo Habera, a do ešte väčšej kritiky sa pustil Ben Cristovao. „Kámo, toto ešte nie je hotové, ty nie si žiadna hviezda, aby si si mohol dovoliť niečo takéto,“ zaznelo z úst českého porotcu. Petr, ktorý žije pod jednou strechou s jedenástimi adoptovanými súrodencami, sa za svoje správanie neskôr ospravedlnil.

Na celú situáciu však zareagovali aj televízni diváci, ktorí ostro skritizovali porotcov, tvorcov šou a aj televízne stanice Markíza a Nova. Podľa nich bolo natáčanie opitého mladého chlapca poriadne cez čiaru.

Kritické komentáre divákov:

„Kto z nich 4, ktorí sedia v porote, je hviezda za hranicami CZ a SK? Ehm, nikto. Chlapec si vypil, no a čo, myslím, že hocikto z porotcov urobil počas kariéry horšie veci, ale idú sa hrať na svätých. Strašných panákov tam zo súťažiacich chcú urobiť, že im nie je hanba ako porote, tak aj produkcii.“
„Keby som zistil, že ma takto natáčali, dal by som to na súd.“
„Spieva fakt pekne, každý sa niekedy opije, nie? Prečo to riešia…“
„Toto je nechutné, ako sa zachovali…“
„Hanba Markíze, že si vôbec dovolila ho natáčať v tomto stave, nie to ešte odvysielať…“
„Úplne mu pokazili reputáciu a strápnili ho pred všetkými…“
„A je toto vôbec normálne? Natáčať niekoho, keď je opitý? A potom to dávať ešte niekde na internet…“

A to je len časť komentárov k odvysielanej časti s Petrom, pričom sa medzi nimi našli aj ďaleko tvrdšie. Čo si o celej situácii myslíte? Neváhajte sa s nami podeliť o váš názor v komentároch na Facebooku.

 Opitý Petr Borkovec v SuperStar

Zdroj|Foto: YouTube.com