Aj vy ste sa niekedy pristihli pri tom, ako obdivujete krásu hollywoodskych dievčeniec? Aj keď sa to v mnohých prípadoch ani nezdá, veľakrát za to môžu ďakovať šikovným rukám plastických chirurgov a drobným či väčším zákrokom. Niektoré celebrity ich taja, iné vyšli s pravdou von bez akýchkoľvek okolkov. My vám ukážeme tie, ktoré sa tým ochotne „pochváliliˮ.

 

Nicole Kidman

Nicole sa priznala, že skúsila botox, ale keďže nevedela hýbať niektorými svalmi na tvári, vzdala sa ho a opäť sa usmiava.

Kourtney Kardashian

Kardashianka priznala prsné implantáty v máji 2010 so slovami, že nejde o žiadne tajomstvo. Jej sestry v ničom nezaostávajú, taká Kim má vo svojich bokoch a zadku tuk odobraný zo stehien a najmadšia Kylie prešla snáď najviditelnejšími zmenami vo svojej tvári. Úspešná podnikateľka síce tvrdí, že má vyplnené len pery, pretože anestéza jej nerobí dobre, ale či je to pravda posúďte samé. Khloé má v tvári niekoľko výplní.

Iggy Azalea

Iggy otvorene priznala plastické operácie, ktoré doslova miluje a tvrdí, že je lepšie nemať tajomstvá, pretože vás to oslobodí.

Kaley Cuoco

Hviezda seriálu The Big Bang Theory priznala, že má urobený nos, zväčšené prsia a nejaké tie výplne. Tvrdí, že zväčšenie pŕs bolo jej najlepšie rozhodnutie, aké mohla urobiť. Vyslala posolstvo, že plastické operácie by ženy nemali robiť pre mužov, ale z vlastného presvedčenia. Ak má plastická operácia zdvihúť sebavedomie a žena by sa cítila lepšie, má do toho podľa Kaley jednoznačne ísť.

Kelly Rowland

Už v 18. rokoch sa pohrávala s myšlienkou, že si dá zväčšiť prsia, no matka Beyonce, ale aj jej vlastná, ju od toho odhovorili. Kelly tak počkala 10 rokov a operáciu napokon predsa len podstúpila.

Milé dámy, aj keď je dnes krása dôležitým aspektom, nezabúdajte, že tá skutočná pochádza zvnútra a niekedy nezaškodí mať namiesto vyplneného čela či pier, vyplnenú hlavičku.

Zdroj: harpersbazaar | Foto: Twitter