Máte za sebou rozchod, ktorý ste sama iniciovali, pretože vaša láska k partnerovi už dávno vypŕchla. Lenže zrazu vám začne chýbať! Prečo, keď sama dobre viete, že by ste sa k nemu už viac nikdy nevrátili?

 

Cítite sa osamelá

Niekoľko mesiacov/ rokov ste mali po svojom boku muža, ktorý pri vás stál v šťastí i nešťastí (aspoň dúfame), vypočul vaše trápenia a mohli ste sa s ním kedykoľvek podeliť o svoju radosť. A zrazu vám ten ,,niekto” v živote jednoducho chýba. Ale nič nie je stratené, stačí sa len poriadne rozhliadnuť okolo seba a uvidíte, že medzi priateľmi alebo rodinnými príslušníkmi nájdete mnoho lásky a opory, po ktorej tak túžite. Využite ju aspoň pokým sa vo vašom živote objaví muž, ktorý bude opäť stáť po vašom boku.

Nudíte sa

Ako zadaná žena ste mali nonstop nejaký program, avšak teraz ste len sama so sebou a na nejaké ,,špeci” dobrodružstvá sa necítite. Vo vašom živote sa zrazu objavila nuda. Byť single neznamená iba sedieť doma s knihou alebo s čokoládou pred televízorom. Naopak! Byť slobodná znamená mať širší obzor, opýtajte sa vašich priateliek. :)

Máte strach, že váš EX bol ten najlepší, akého ste stretli

Omyl! Toto je obvyklá domnienka, ktorou sa po rozchode trápi väčšina žien. ,,Čo ak som sa uponáhľala? Nebol zas tak nefunkčný… A veď sme sa príliš nehádali.” Pripomína vám to niečo? Rýchlo na tieto myšlienky zabudnite, veď sama predsa dobre viete, prečo ste ten vzťah ukončili. Nenahovárajte si, že by sa zlepšil, pokiaľ by ste v ňom naďalej zotrvala. To sa jednoducho nestáva!

Foto: wallconvert.com